DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1300 Kč

Alkoholová Ruleta

391 Kč
Dostupnosť: Ihneď k odberu
 • Balenie obsahuje ruletu, guľôčku a poháriky

 • Poháriky môžete naplniť alko alebo nealko nápojom

 • Popis

  Detaily

  Alkoholová ruleta nepatří do kasina, ale na párty. Nepřipraví vás o peníze, ale možná přijdete o vzpomínky z noci, kdy jste si ruletu zahráli. Nabízíme vám tři různé hry, které můžete vyzkoušet. Případně se můžete vymyslet i vlastní pravidla. Fantazií se přece meze nekladou.

  Poloviční abstinent:

  Všechny pohárky se naplní alkoholem. Hráč roztočí ruletu a počká, dokud kulička zastane na čísle. Pak vypije panák s číslem, které si vytočil na ruletě. Stejně pokračují i ​​další hráči. Pokud padne číslo, které již je vypito, máte smůlu! Vyhrává ten, kdo vipije poslední skleničku.

  Studentská léta:

  Hra se podobá na první variantu. Všechny pohárky se naplní alkoholem. Hráč roztočí ruletu a počká, dokud kulička zastane na čísle. Pak vypije panák s číslem, které si vytočil na ruletě. Stejně pokračují i ​​další hráči. Pokud trefíte číslo, které již je vypito, nepijete nic. Když vám zůstanou jen 3 plné panáky, opět všechny dolijete a tím začíná další kolo. Vyhrává ten, kdo po 25. kole ví jak se jmenuje a kde bydlí.

  Ruský dřevorubec:

  Tato hra je pouze pro silné povahy a zkušených jedinců. Všechny pohárky se naplní alkoholem. Hráč roztočí ruletu a počká, dokud kulička zastane na čísle. Pak vypije všechny panáky kromě toho, jehož číslo si vytočil na ruletě. Stejně pokračují i ​​ostatní hráči. Vyhrává ten, kdo sám trefí domů do postele.

  Pohárky nemusíte plnit pouze alkoholem. Do některých můžete dát i nealko a uvidíte, komu bude přát štěstěna nejvíce.

  Obsah balení:

  1x ruleta

  2x kulička

  16x skleničku